Postřehy klientů

Pan Karel Diviš, Udeřice

Kurzy výpočetní techniky byly v každém případě přínosem už po prvních hodinách výuky. Za přijatelnou cenu se Vám dostane v krátkém časovém období mnoho cenných informací, které jsou neocenitelnou pomocí při práci s PC. Zvláště důležitý je přístup lektorů. Jedná se především o kvalitu podání látky a následně snadné pochopení látky nás všech, kteří jsme kurz pod vedením RNDr. Jany Matesové, jejího syna a dcery absolvovali.

Paní Jarmila Bulíčková, Třebíč

Tento kombinovaný kurz mi umožnil se více dozvědět o práci na počítači a na učil mne efektivně orientovat v jednotlivých programech.

Pan Jaroslav Kršek, Třebíč

V přátelské atmosféře jsem načerpal spoustu vědomostí a navázal nová přátelství.

Pan Petr Busínský, Vacenovice

Zpočátku jsem byl ke kurzu skeptický, a to asi do druhé čtyřhodinovky. Poté jsem získal víru v počítač, se kterým jsem měl mimimální zkušenosti. Nejsem technický typ, ale zjistil jsem, že tento talent na obsluhu Pc není zas tak důležitý. Kurz mne mile potěšil tím, že nejsem tak úplně hloupý. Toto zjištění ve mně probudil profesionální, ale zároveň lidský přístup RNDr. Jany Matesové a jejích dětí. Děkuji, doufám, že se ještě budu zdokonalovat.

Paní Jana Kratochvílová, Rokytnice, Třebíč

Tolik srandy jako na počítačovém kurzu s rodinou Matesových jsem již dlouho nezažila. Dobrý učitel, dobrý kolektiv a znalosti se také dostavily. Děkuji za kvalitní výklad učiva a pevné nervy při spolupráci.

Pan Libor Malý, Mohelno

Byl jsem spokojen. Jen si toho co nejvíce zapamatovat. Děkuji za dobré podání informací.

Paní Milena Karásková, Třebíč

Děkuji za vlídné zacházení a nekonečnou trpělivost a bezvadnou atmosféru.

Pan Jiří Cejpek, Budíkovice

Ctěl bych touto cestou peděkovat RNDr. Janě Matesové za trpělivost při rekvalifikačním kurzu. Myslím, že všichni účastníci kurzu mohou být s formou výuky a přístupem spokojeni. Přeji mnoho úspěchů v další práci.

Paní Ludmila Dobrovolná, Třebíč

Byla jsem příjemně překvapena osobním přístupem RNDr. Jany Matesové. Zvláště individuální přístup k rekvalifikanrům, byl přínosem nejenom pro mne, ale i pro ostatní účastníky. To vše v příjemném prostředí. Mohu říci, že se můj postoj k počítačům zlepšil a již z něj nemám obavy.

Paní Olga Žáková, Třebíč

Kurz byl pro mne jednoznačně přínosem. Díky perfektnímu lektorskému vedení a také přátelské atmosféře, která panovala po celou dobu kurzu, jsem se naučila pracovat s počítačem. Před absolvováním kurzu jsem se pokud možno počítači vyhýbala, nyní se situace změnila. Dá se říct, že jej vyhledávám, a to proto, abych si nejen získané znalosti udržela, ale i vylepšila. Kurz všem vřele doporučuji.

Pani Jarmila Kubišová , Rokytnice

S rekvalifikačním kurzem jsem byla spokojená. Zajímavá byla zejména forma výuky. Případným zájemcům kurz velmi doporučuji. Přijemné prostředí, dobrá nálada napomohla k zajímavé výuce.

Paní Veronika Maňáková, Stařeč

Na kurzu se mi líbilo, protože mi pomohl získat kladný vztah k počítači. Vědomosti, které jsem tu získala, opravdu použiji. Dřív byl počítač pro mne spíš bubák. Teď, když vím jak na to, je to zábava. Děkuji za pěkně a účelně využité 2 měsíce.

Paní Zdeňka Divišová, Třebíč

Vzhledem k tomu, že v dnešní době se veškoré úkony provádějí na PC, rozhodla jsem se zúčastnit rekvalifikace. Vedle znalostí, které jsem získala, jsem se seznámila s novými lidmi, mezi kterými nechyběl smysl pro humor. Nyní očekávám nové pracovní příležitosti, ve kterých budu moci využít nově získané vědomosti.

nahoru